22. 2. 2020 VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-JABLONEC N.N.

V sobotu 22.2. jsme na domácím hřišti přivítaly hráčky z Jablonce nad Nisou, které se nacházejí na 4. místě tabulky. Po minulém zápase jsme věděly, že hra bude těžká, ale také jsme měly soupeřkám co vracet.

Celý první zápas byl velice vyrovnaný. Oba týmy předvedly skvělou hru na síti, v poli a na podání. Hra byla velmi rychlá a až na výjimku ve třetím setu nedošlo z naší strany ani ze strany protihráček k povolení a výrazných chyb. Výkony byly těsné a velmi vyrovnané, jak tomu odpovídají i výsledky jednotlivých setů. Kromě již zmíněného třetího setu skončily všechny sety s těsným bodovým rozdílem 2 bodů.

Do druhého zápasu jsme nastupovaly s vidinou stejně dravého tempa  jako v zápase prvním. Protihráčky ale překvapivě nastoupily do hry jakoby bez touhy vyhrát a jejich hra byla oproti prvnímu zápasu s chybami a méně úderná. Naštěstí jsme se jejich tempu nepřizpůsobily a pokračujeme ve stejném duchu a touze vyhrát jako v prvním zápase. To se projevilo na krásné a zasloužené výhře 3:0.

Příští víkend nás čeká zasloužený odpočinek, kdy bude potřeba dostatečně zregenerovat a nabrat síly proti soupeřkám ze Svitav, se kterými se utkáme 7.3. na jejich domácí půdě.

Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková,