19. 1. 2019 VOLEJBAL ŽEN, Č. KOSTELEC, 2. LIGA.

V sobotu 19.1. se českotřebovské ženy vydaly na další ligový zápas, tentokrát do Červeného Kostelce, aby opět přivezly co nejvíce cenných bodů do tabulky. Třebovské volejbalistky se před tímto zápasem nacházely na 5.místě, hráčky z Červeného Kostelce naopak na 2.místě, proto se očekávalo, že zisk bodů nebude vůbec snadný.

Do prvního zápasu jsme nastoupily s touhou vyhrát. Bylo nám jasné, že hra bude rychlá, ovšem i přes předchozí varování jsme se nevyhnuly zbytečným chybám z naší strany a první dva sety jsme prohrály. Nedařilo se nám položit a naopak k nám propadly mnohdy zbytečné balony. Nehledě na to, že soupeřky měly výborné pole a kolikrát vybraly až neskutečné míče. Ve třetím setu se ovšem hra začala obracet v náš prospěch. Přitvrdily jsme na útoku
a pomalu, ale jistě, sbíraly bod po bodu, a tak třetí i čtvrtý set měl vítězný konec. Tiebreak jsme si od začátku pohlídaly, takže jsme zanedlouho mohly slavit výhru 3:2.

Do druhého zápasu jsme trochu obměnily sestavu, snažily se opět sázet na tvrdší servis, ale první sada byla z naší strany vlažná, takže ji vyhrávají soupeřky. Ve druhém setu jsme hru zlepšily a dorovnáváme na stav 1:1. V dalších dvou setech zvolnily protihráčky a nám se dařilo, skládalo se, přijímalo a nakonec jsme se opět mohly radovat z výhry a to 3:1.

Z tohoto dvojzápasu si tedy odvážíme krásných 5 bodů, které nás stále drží na 5. místě.

Sestava: Drymlová Martina, Gottwaldová Lenka, Horáková Iva, Karanská Hana,