5. 2. 2022, VOLEJBAL ŽENY, 2. LIGA, BRNO-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 5. února se naše ženy vypravily do volejbalové Brna, tentokrát za týmem Šelem. V prvním zápase se lépe dařilo protihráčkám, jež si z tohoto zápasu odnesly tři body. V úvodním setu měly lepší servis, nám se nakupilo několik chyb, které jsme již nebyly schopné dotáhnout a první set jsme tedy prohrály. Ve druhém setu jsme se zvedly, akce se nám dařily, zlepšily jsme příjem a dorovnaly jsme stav na 1:1. Ve třetím a čtvrtém setu naše bojovnost bohužel opadla, soupeřky přitvrdily na servisu a my nebyly schopné stejně kvalitní odpovědi, proto první zápas patřil Šelmám.

Do druhého zápasu jsme vstoupily s větším nasazením, a především díky skvělému servisu hráčky Mikulecké jsme si vytvořily celkem velký bodový náskok. Ve druhém setu jsme opět trochu polevily na útoku i na servisu, čehož využily protihráčky a druhý set zvítězily ony. Naštěstí jsme byly schopné se hecnout a třetí i čtvrtý set jsme již nepustily, dařilo se na servisu, příjmu i na útoku, proto si z Brna odvážíme krásné 3 body.

Sestava: Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva Horáková,