23. 1. 2016 ŽENY BRANÍK 2.LIGA

23. 1. 2016 Česká Třebová - Braník

Poslední lednový zápas nás čekal v Praze na Braníku.

Jelikož byl začátek prvního utkání stanoven již na 9:00, byly jsme nuceny odcestovat vlakem již v 5:38 ráno, abychom vše pěkně stihly. Při příchodu na Českotřebovské nádraží jsme ale věděli, že České dráhy nejsou úplně na naší straně J Vlak, kterým jsme měli cestovat, měl už 60 minut zpoždění.  Ranní čekání v Třebové a půl hodinka cesty z Pražského nádraží na halu soupeřek znamenala příchod do tělocvičny v 9:08 a začátek zápasu v 9:15 J Tedy bez rozcvičky J To nás ale neodradilo od pěkného výkonu a porážíme soupeřky 3:0. Druhý zápas byl o dost bojovnější z pohledu soupeřek – dařilo se jim na útoku i v poli, nezalekly jsme se a vedeme už 2:0. Ve třetím setu jsme však udělaly spousty nevynucených chyb a soupeřky nás stahují na stav zápasu 2:1. Body si však chceme v pražské sněhové kalamitě odvézt všechny a po velké a vyrovnané bitvě připadá další tří bodový zisk  nám. Poslední set vyhráváme stavem 25:23 a jsme rády, že držíme i nadále druhé místo v tabulce.

Hrály: Horáková I., Janďourková R., Trávníčková P., Gottwaldová L., Šemberová M., Totušková L., Dejdarová H., Bělková K. a Pešková T.

1   Hlincovka 24 17 4 0 3   65:27 59
2   Česká Třebová 24 16 1 1 6   57:29 51
3   Střešovice B 24 12 3 2 7   51:38 44
4   Žďár n. S. 24 10 5 3 6   55:40 43
5   Benešov 24 9 5 4 6   51:43 41
6   Červený Kostelec 24 8 6 4 6   54:45 40
7   Benátky n. J. 24 7 2 4 11   39:52 29