2. 9. 2017 ŽENY Č.KOSTELEC TURNAJ

2. 9. 2017, ŽENY PŘÍPRAVNÝ TURNAJ ČERVENÝ KOSTELEC.

   Dne 2.9.2017 se v rámci letní přípravy hráčky České Třebové zúčastnily turnaje v Červeném Kostelci. Turnaje se zúčastnilo celkem 5 týmů. Hned v prvním zápase dne se hráčky postavily pod vysokou síť proti nováčkovi v extralize, týmu Dukly Liberec. Rozdíl dvou soutěží byl vidět, ale i přesto třebovačky byly důstojným soupeřem a odvedly dobrou práci. Zápas sice prohrály, ale podaly kvalitní výkon. 

   Následoval zápas proti prvoligovému Hronovu. Zde hra byla podstatně vyrovnanější a ačkoliv chybělo málo, ani hronovským nedokázaly sebrat set. 

   Po malé přestávce třebovské hráčky nastoupily proti dalšímu prvoligovému týmu, Slavii Hradec Králové. Zde v druhém setu dlouho vedly, ale nakonec druhý set ztratily. Ve třetím setu se již zadařilo a alespoň set Hradci sebraly. Celkově však zápas prohrály. 

   Poslední zápas turnaje se potkaly se soupeřem, jehož znají ze své soutěže v druhé lize, domácím Červeným Kostelcem. Bohužel se na týmu již projevovala únava z náročných soupeřů a Červenému Kostelci dokázaly sebrat jen set. Hráčky Třebové obsadily 5. místo po kvalitním výkonu s ještě kvalitnějšími soupeři.

   Soupeřem prvního kola nadcházející sezóny, je právě Č. Kostelec, který zavítá na třebovskou palubovku dne 30.9., tak přijďte domácí hráčky podpořit v nové sezoně 2017/2018 a zafandit jim, aby si vzaly zpět výhru nad Kostelcem.  Sestava: Iva Horáková, Radka Kubová, Daniela Andrlová, Hana Karanská, Martina               Šemberová, Barbora Mikulecká, Pavla Kopecká

 

                                                                                   Za družstvo žen Karanská Hana  

Muži a ženy

Všechny akce