7. 12. 2019 VOLEJBAL, ŽENY, Č. TŘEBOVÁ-LIBEREC, 2. LIGA.

V sobotu 7. 12.2019 jsme přivítaly na domácí palubovce družstvo z dalekého Liberce. Začátek prvního zápasu byl především z naší strany velmi chladný. Vytvořilo se mnoho nevynucených chyb a soupeřky nám vždycky poskočily o několik bodů, které jsme musely následně po celý set dotahovat. Bohužel zisk prvního setu putoval k družstvu žen z Liberce. V druhém setu soupeřky drobně polevily a nám se začalo dařit. Trápení vždy přišlo na servisu, který jsme nedokázaly využít v náš prospěch. Posbírané síly jsme nakonec využily a dokázaly vyhrát celý zápas v poměru 3:1 na sety.

Pauzu mezi zápasy vyplnila podívaná na českotřebovské kadetky, které hostily družstvo z Brna.

Do druhého zápasu nastupujeme s lehce pozměněnou sestavou. Ačkoli soupeř se velmi zvedl a daří se mu úspěšněji zakončovat, českotřebovské ženy vítězí první set především za pomocí zlepšení servisu. Bohužel soupeř nás tlačí do vlastních chyb. I přes velkou bojovnost ztrácíme další tři sety a prohráváme poslední zápas v tomto roce.

Znovu se na vás budeme těšit 18. 1. 2020 na domácí palubovce proti družstvu z Rumburku.

Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Iva Horáková, Hana