24. 10. 2021, VOLEJBAL ŽEN 2. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-ŠELMY BRNO B.

Dne 23.10. k nám na halu přijel tým VK Šelmy Brno B. V prvním zápase jsme soupeřkám nedaly šanci. Dařily se nám veškeré herní činnosti na výbornou a než se soupeřky rozkoukaly, už bylo po utkání. Jednoznačně 3:0.

Po drobné pauzičce na kávu jsme nastoupily v pozměněné sestavě. První set se dařil jako první zápas. Bohužel v druhém setu nám soupeřky přitvrdily servis a nám se přestal dařit útok. Následně několik našich nevynucených chyb mladé hráčky Brna povzbudilo. Prohráváme druhý, a po těsné koncovce i třetí set. Udělaly jsme změny v sestavě a čtvrtý a následně pátý set jsme soupeřky zase zatlačily pod sebe a vyhrály.

Proti VK Šelmy Brno B jsme vybojovaly krásných 5 bodů. Doufáme, že pro další body si pojedeme 6.11.2021 do Kroměříže.

Sestava : Marie Divišová, Martina Drymlová, Natálie Foldýnová, Linda Horáčková, Iva