04. 12. 2021, VOLEJBAL KADETKY A, Č. TŘEBOVÁ-BOSKOVICE, 1.LIGA.

V sobotu 4. 12. 2021  pokračovala 1. liga kadetek skupiny F. Hrajeme doma a dalším soupeřem nám je družstvo  Minervy Boskovice.

K dispozici máme 10 dívek,  Neumannová , Hyláková, Jebousková, Kaplanová Anna, Valterová, Beranová, Kaplanová Adéla, Kovářová, Očenášová, Šindelářová.

TJ Sokol Česká Třebová  – TJ Minerva Boskovice   3 : 0  25:15, 25:16, 25:17, čas 60. min

TJ Sokol Česká Třebová  – TJ Minerva Boskovice   3 : 0  25:13, 25:21, 25:18, čas 54. min

Hrajeme v pohodě a průběžně se snažíme střídat všechny hráčky, které máme k dispozici. Soupeř svým výkonem nepřinutil českotřebovské dívky k nějakému velkému nasazení. Blíží se vánoční volno a dívky jsou po odehrání soutěží 1. ligy KKY, Českého poháru, mladší KP KKY, KP JKY a Českého poháru viditelně unavené a ještě kadetkám v soutěži 1. ligy kadetek, Kovářová, Kaplanová Adéla, Šindelářová a Očenášová jde li to pomáhají. Díky holky!

Do druhého zápasu jsem přemluvil Adélu Beranovou, nešla-li by zkusit hrát druhý zápas „libero“. Některé dívky mají problém s příjmem soupeřova podání a v tomto případě by to byla obrovská pomoc. Adéla tento post zahrála výborně a mile překvapila.

Pod vedením trenéra R. Hanzelky  a Jana Valtery hrála a střídala:  Neumannová Lucie, Kaplanová Anička, Hyláková Nikola, Jebousková Pavlína, Valterová Klára, Kaplanová Adéla, Beranová Adéla, Kovářová Hana, Šindelářová Barbora, Očenášová Barbora.

Příští sobotu cestujeme k poslednímu zápasu roku 2021 do Prostějova.

Zpracoval R. Hanzelka

Kadeti a kadetky