4. 2. 2018 KTI KOJETÍN ČP

4. 2. 2018 ČP KADETŮ VE VOLEJBALE KOJETÍN.

V neděli 4.února jedeme  do  Kojetína na již  4.kolo ČP kadetů. Tentokrát nás potkala velká marodka Ondra Lukáš zraněný, Lukáš Skřivánek a Petr Blaško chřipka. Jedeme tedy pouze v šesti hráčích. Pořadateli se omluvilo družstvo Bučovic, měli jarní prázdniny, a tak se kola nezúčastnili.

První zápas: Znojmo  - Č. Třebová   2:0(20,18)                                                      Velice vyrovnaný zápas, z obou stran velké množství chyb, bohužel v koncovce jsme jich udělali více.

Druhý zápas: Kojetín -           Č. Třebová      2:0(21,15)                                                         Družstvo Kojetína postihla také marodka a tak se  proti nám tentokrát postavili skuteční kadeti. První set byl velice vyrovnaný, byly okamžiky, kdy jsme v setu i vedli, v koncovce jsme však prohráli. V druhém setu jsme vyrobily velké množství chyb a pouze jsme stahovali rozdíl bodů.

Třetí zápas Lanškroun - Č. Třebová 2:0(20,17)

Od prvního okamžiku je vidět jak již začínají kluci tuhnout a chybějí jim síly. Kluci se snaží, burcují se k výkonu, velká snaha opět nese chyby na naší straně.

Finále a útěcha ČP kadetů se uskuteční 14-15.4. 2018 v Hradci Králové. Naše družstvo se zúčastní útěchy a našimi soupeři budou