3. 12. 2022 VOLEJBAL, KADETKY 1. LIGA Č. TŘEBOVÁ-LANŠKROUN.

V sobotu 3.12.2022 jsme hrály doma proti Lanškrounu. Soupeřky už známe z minulých let, takže jsme věděly co očekávat. První zapas pro nás začal výhrou v prvním setu, kde jsme úspěšně uhrály koncovku. Další sety jsme bohužel začaly dělat víc zbytečných chyb, což nás stálo vítězství. Druhý zápas začal podobně jako první končil, takže jsme neuhrály první dva sety. Ve třetím setu jsme přestaly dělat tolik chyb a dohnaly tím náskok soupeřek a nakonec tento set vyhrály. Poslední set byl velmi vyrovnaný, se soupeřkami jsme se táhly až do stavu 23:24, kdy se nám bohužel zranila hráčka a zápas tedy musel skončit.

Sestava: B. Šindelářová, B. Očenášová, H. Kovářová, L. Diblíková, A. Kaplanová, K. Valterová