12. 2. 2022 VOLEJBAL KADETKY 1. LIGA Č. TŘEBOVÁ-FRENŠTÁT POD RADHOŠTĚM.

V sobotu 12. 2. 2022 od 11 hodin hraje družstvo KKY další kola nástavby soutěže 1. ligy kadetek. Hostíme družstvo TJ Frenštát pod Radhoštěm, které bylo v současné tabulce skupiny „N“ (doplněné o body z jednotlivých společných zápasů základních skupin) na prvním místě.

TJ Sokol Česká Třebová – TJ Frenštát pod Radhoštěm 3: 1   25:22,25:13,17:25,25:15

TJ Sokol Česká Třebová – TJ Frenštát pod Radhoštěm 3: 0   25:20,25:19,25:22

Družstvo kadetek na tento dvojzápas dáváme opět dohromady s obrovskými problémy. Některé dívky mají ještě co vid, nebo byly v týdnu nakaženy. Další dívky mají zdravotní problémy. Na hřiště se vrací nahrávačka L. Neumannová po delší absenci.

K oběma zápasům, bych chtěl dodat.  Obě družstva dělala obrovské množství vlastních chyb, absence tréninků je jednoznačně zřejmá. Děláme menší množství chyb, nežli soupeř, proto vyhráváme. Na hřiště pouštíme všechny dívky z lavičky, což je obrovské plus.

Hrála a střídala: L, Neumannová, P. Jebousková, Z. Havránková, K. Valterová, Adéla Kaplanová, Anna Kaplanová, A. Beranová, B. Očenášková a E. Polášková.

R. Hanzelka

Kadeti a kadetky