9. 11. 2019 VOLEJBAL KADETKY 1. LIGA, Č. TŘEBOVÁ-BOSKOVICE.

V sobotu 9. 11. 2019 pokračuje 1. liga KKY- sk. E. Hostíme družstvo, z Boskovic, které je v tabulce 1. ligy kadetek, naši skupiny E na 4 místě se ztrátou 10 bodů za českotřebovskými děvčaty. Dnešním vítězstvím v obou zápasech, by byla ztráta již 16 bodů a to asi bude zaručovat udržení českotřebovských kadetek v 1. lize po další sezónu.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Minerva Boskovice   3 : 0                            25 : 21, 25 : 6, 25 : 11,  zápas trval 59 minut.

V prvním setu hrají, Dušková, Horáková, Vernerová, Hyláková, Janecká a Jebousková. Od začátku prvního setu se českotřebovské dívky hledají a dělají velké množství vlastních chyb. Za stavu 15:8 střídáme první nahrávačku A. Duškovou za druhou nahrávačku L. Neumannovou.  Jako by to byl signál pro dívky na hřišti, „že můžou ubrat na výkonu“. Máme problém s přihrávkou a příjmem servisu. Za stavu 18:17 střídám zpět nahrávačky, ač si myslím, že to  nahrávačkou není. Dohráváme vítězně první set 25:21. Druhý set je ze strany českotřebovských dívek jednoznačný. Vyhráváme vysoko, 25:6. Třetí set vyhráváme 25:10, celkově 3:0.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Minerva Boskovice   3 : 0                            25 : 11, 25 : 19, 25 : 23,  zápas trval 58 minut.

Mezi prvním a druhým zápasem 1. ligy kadetek, se hrálo utkání II. ligy žen, Č. Třebová – Červený Kostelec 3:1. Začínáme hrát od 13,30 hod a nástup do druhého zápasu máme opět výborný, takže střídáme. Vyhráváme 25:11. Průběh druhého setu je naprosto stejný prvního setu. Vyhráváme 25:19. Do třetího setu od začátku stavím místo A. Janecké další hráčku E. Ropkovou a místo blokařky Hylákové, hráčku A. Kaplanovou. Do stavu 5:4 to šlo, potom začínáme mít problém s příjmem soupeřova podání a přihrávkou v poli. Bodík po bodíku stahují českotřebovské dívky náskok soupeře, stav 21:21. Bohužel kazíme servis, 21:22. Daří se přidat 3 body, 24:22, kazíme opět servis, 24:23. Nyní máme štěstí, protože nám asi spadl míč do hřiště, ale rozhodčí z důvodu,“neviděl kam míč dopadl“, nařídil nový. Ten  již dívky přihrály a složily. Vyhráváme 3:0, druhý zápas.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Sára Horáková, Anna Kaplanová, Pavlína  Jebousková, Lucie Neumannová, dále Eliška Ropková a Adéla Janecká z Dolního Újezdu.                   Zapsal, Hanzelka Rostislav