10. 3. 2019 VOLEJBAL KADETŮ, FINÁLE KP JHM KRAJE V BRNĚ.

V neděli  10.3.2019 proběhlo poslední kolo tak jako před 5,5 měsíci kvalifikace kadetských a juniorských družstev v Jihomoravském kraji do krajského přeboru v tělocvičně sportovního gymnázia Daňka v Brně. Bohužel došlo k víkendovému souběhu, kdy se hrálo finále Českého poháru kadetů a finále JHM kraje kadetů a juniorů. Kluci se vrátili ve 20.30 v sobou a ráno v neděli jsme opět v 6.30 vyráželi do Brna.

První zápas s družstvem Brna B jsme sice prohráli 0:2. (-17,-23). Ve výsledku se stalo Brno B vítězem celé soutěže. Zápas hodnotím jako super výkon. Následovala pauza jednoho zápasu a na kluky dorazila i únava jak fyzická tak i psychická. Kterou způsobila asi i prohra v druhém setu kdy jsme vyhrávali 23:21.

Do druhého zápasu proti Znojmu nastoupilo družstvo odevzdané a bez náboje, v druhém setu to kluci soupeři sice vrátili a 2.set vyhráli. Následoval 3. set, bohužel se opakoval výkon z prvního setu a kluci prohráli 1:2 (-16,16,-7). ŠKODA !!!

Třetí zápas s juniorským družstvem Výškova se hrál o celkové umístění na 7 místě, kluky musím pochválit, hru si užívali, konečně se povzbuzovali a poslední zápas v kadetské kategorii, konečně hráli jako tým. Soupeř hodně kazil a velice nám výhru ulehčil.  Výhra 2:0 (16,13).

Za družstvo hráli: Bělka, Červinka, Jireček, Koudelný, Lukáš, Sýkora, Skřivánek a Hruška. Věrní fanoušci Míra Lukáš, Červinkovi a Jirečkovi.