2. 10. 2021, VOLEJBAL, KADETKY, 1. LIGA Č. TŘEBOVÁ-LANŠKROUN.

Po roční pauze zapříčiněné coronavirem začala 1. liga KKY. Ještě před rokem hrály českotřebovské dívky extraligu kadetek,  ale po prvním kole hraném v Ostravě, svaz  ČVS ukončil z důvodu coronavirové  nákazy volejbalovou sezónu 2020/21.  Po takové dlouhé době, došlo k různým změnám v družstvu  kadetek. Činnost   ukončilo více 10 dívek, které poznaly, že jsou i jiné zábavné činnosti mimo volejbalu. Nyní zůstalo pouze     6 dívek. Před 3 - 4 týdny došlo k organizační změně, kdy družstvo kadetek se spojilo s družstvem starších žákyň a trénují společně 2 x týdně.

TJ Sokol Česká Třebová –   VO TJ Lanškroun  0 : 3  10:25, 18:25, 18:25

V sobotu 2.10.2021 hostilo družstvo českotřebovských kadetek družstvo Lanškrouna. Bohužel se při prvním zápase nedařilo tak, jak jsme si představovali, ale je to teprve začátek sezóny. Zasahovat do této situace nemá cenu, vím, že se to nezlepší, chce to jenom čas.  Jednu dobrou skutečnost to nabídlo a to pustit starší žákyně do hry, což  se plně využilo.

TJ Sokol Česká Třebová –   VO TJ Lanškroun  0 : 3  26:28, 20:25, 20:25

Druhý zápas začal z naši strany výborně, obě družstva se střídají ve vedení. Průběh setu, 9:11, 19:17, 21:22, 24:24, 25:24, 25:26. V koncovce setu máme setbol, ale pokažený servis a špatný příjem servisu, nám prohrává tento vyrovnaný set. Myslím si, že prohraná koncovka 1. setu se podepsala na dalším průběhu zápasu, protože vyhrát 1. set by dívky povzbudil a více si věřily. Prohráváme 0 :3, ale již se hra jednoznačně zlepšila. Opět se snažíme do družstva v každém setu zapracovat st. žákyně, což si myslím, že podařilo a dívky Kovářová Hana, Kaplanová Adéla (sestra starší Aničky), Očenášová Barbora byly skvělé. Na lavičce ještě seděla Šindelářová Barbora, které v pátek sundali z ruky sádru, takže  ještě nebyla schopná hrát, ale byla s děvčaty na lavičce a to si cením.

Podvedením trenérů R. Hanzelky a J. Valtra hrála a střídala:  Neumannová Lucie, Kaplanová Anička, Hyláková Nikola, Jebousková Pavla, Valterová Klára, Kaplanová Adéla, Kovářová Hana, Očenášová Barbora a Šindelářová Barbora.