3. 3. 2024 VOLEJBAL, PŘEBOR KADETŮ, SKUPINA C, TURNAJ LETOHRAD.

V neděli se družstvo kadetů zúčastnilo poslední kola přeboru U20(kadetů) Pardubického kraje, kraje Vysočina a Královehradeckého kraje v Letohradě. Ve skupině C kluci narazili na družstvo Chocně (věkově junioři) a na družstvo Letohradu. V prvním zápase bylo jasné, že družstvo Chocně, složené z kadetů a juniorů, kteří hrají za muže 2.třídu přeboru V Chocni a Ve Vysokém Mýtě, bude asi nad sílu našeho družstva, kde hrají věkem ještě starší žáci, ale všechny sety byly vyrovnané, kluci bojovali, hlavně poli nám spadlo minimum míčů. Byl to pohledný zápas a kluci se nemají za co stydět. Zahráli si všichni hráči. DO druhého zápasu kluci nastoupili proti Letohradu. Utekl nám začátek prvního setu, ale kluci se postupně dostali do hry. Všechny sety byly vyrovnané, jsem rád že si kluci zkoušeli herní kombinace, které zpestřili hru. Na soupeře to však nestačilo. Choceň-Č. Třebová 3:0, Letohrad-Č. Třebová 3:0. Dnes hráli-M. Homoláč, L. Halva, Š. Hübl, T. Kalousek, K. Sixta, J. Kalas, M. Štantejský, K. Klimek.

M. Kadlec

Kadeti a kadetky