8. 12. 2019 VOLEJBAL, KADETKY B V OLOMOUCKÉM KRAJI.

Uplynulé dva víkendy odehrály Kadetky B dva dvojzápasy v rámci KP Olomouckého kraje.

Minulou sobotu jsme dohrávali odložený zápas proti Olomouci B. Zápasy se hrály doma, v tělocvičně VDA u Billy, bezprostředně za sebou. Holky nastoupily v celkem dobré herní formě, ale v průběhu obou zápasů rozhodovaly podání a příjem. Pokud se nám podařilo rozehrát, šlo o vyrovnaný volejbal, ale soupeřky tlačily na podání a našim znervózněným hráčkám se nedařil ani příjem, ani vlastní podání. Obě utkání jsme nakonec prohráli s výsledky 1:3 a 0:3.

Hrály: Terka Nováková (kapitánka), Terka Dubská, Natálie Řeháhová, Kristýna Hrdličková, Marťa Štanglerová, Barča Štosová, Anička Klimešová a Šárka Zahrádková.

Tuto neděli jsme vyjeli na další kolo proti soupeřkám z týmu Prostějov C. Hrálo se v nádherné nové hale Národního sportovního centra v Prostějově. Tentokrát byl vývoj zápasů zcela opačný. Naše holky měly silnější podání, což jim dodalo sebedůvěru i ve hře, málo chybovaly, hrály zodpovědně na útoku i v poli. První zápas výborně s výsledkem 3:0. Na druhý zápas jsme museli počkat až po odehrání utkání dalších dvou týmů, se kterými jsme se na palubovce střídali. Bylo vidět, že soupeřky se oklepaly, začaly úspěšněji útočit a utkání bylo mnohem vyrovnanější. Bojovalo se o každý set, o každý míč. Nakonec jsme i v tomto zápase dokázali udržet koncentraci, nepodlehnout únavě a získali jsme vítězství s výsledkem 3:1. Z Prostějova jsme si tedy přivezli plných 6 bodů a v této chvíli jsme na slušném 5. místě, ve střední části tabulky. Díky všem hráčkám za jejich nasazení.

Hrály: Terka Nováková (kapitánka), Terka Dubská, Natálie Řeháhová, Kristýna Hrdličková, Marťa Štanglerová, Terka Pataki a Šárka Zahrádková.

Michal Klimeš

Více fotek na Rajčeti... https://bomberky.rajce.idnes.cz/KP_Prostejov_8.12.2019/

Kadeti a kadetky