17. 11. 2019 VOLEJBAL KADETI, ČP ČR TURNAJ V Č. BUDĚJOVICÍCH.

K odehrání 1.kola Českého poháru vyrážíme v 5 hodin směr České  Budějovice. V klidném provoze dorážíme v 8.15 k hale, která je ještě bez známek života, kluci snídají a čekáme na domácí příchozí. Čekalo nás 5 zápasů, do kterých jsme nastupovali opět ne v základním postavení, nedoléčený nahrávač Michal Štech hrál pouze na liberu a musel ho nahradit na náhře David Menc ( starší žák) a zraněného blokaře zastoupil Honza Fišar (starší žák), který si vedl velice dobře a odehrál všech 12 setů. Do třetího zápasu jsme změnili post nahrávače, na náhru šel Michal Bělka, který hrál v 1. a 2. zápase na smeči a hra se uklidnila. Do hry se zapojil i další starší žák Tomáš Kalousek a i on si vedl velice dobře. Po té co bylo jasné, že nepostoupíme do skupiny B, se hra uklidnila a bylo vidět, že hra kluky baví a pro družstvo byla přínosem pro pospolitost týmu. 1.kolo skončilo v 17 hod a domů jsme dorazili ve 22 hod.

České Budějovice       -           Česká Třebová                        2:1 (15,-24,6)

Česká Třebová            -           Havlíčkův Brod                     0:2 (-18,-14)

Břeclav           -           Česká Třebová                       2:0 (16,21)

Lvi Praha        -           Česká Třebová                       0:2 (-21,-21)