5. 10. 2019 VOLEJBAL KADETEK, SOKOL BRNO-Č. TŘEBOVÁ, 1. LIGA.

Je sobota 5. 10. 2019 odjíždíme do Brna k dalším zápasům  soutěže 1. ligy kadetek.

TJ Sokol Brno I – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová    3 : 2                   25 : 18, 25 : 19, 20 : 25, 23 : 25, 15 : 12,  zápas trval 2 hodiny  5 minut.

Pomalu si zvykáme na halu, kde hrají extraligu brněnští muži, kteří se právě chystají do posilovny a odpoledne jedou hrát extraligu s družstvem Beskyd. Družstvo Sokola hraje dobře a každé naše přehrání míče zadarmo, tvrdě trestá. V prvním setu nechávám hrát Duškovou, Horákovou, Vernerovou, Hylákovou, Janeckou, Ropkovou. Prohráváme 25:18. Do druhého setu nastupují (Neumannová, Jebousková, Klementová, Kaplanová, Horáková  a Vernerová). Do třetího setu stavím první partu, která po dobrém výkonu vyhrává 25:20. Nechávám je hrát třetí set a opět vyhrávají 25:23. Nyní nemohu vystřídat, to by nebylo fér. Dívky hrají dobře pátý set, vedou 8:4, ale vlastní a zcela zbytečné chyby je v koncovce pátého setu porážejí. Prohráváme 2:3.

TJ Sokol Brno I – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová    3 : 0                   25 : 15, 25 : 19, 25 : 16,  zápas trval 1 hodinu.

První set prohráváme 15:25 a dívky nezopakovaly slušný výkon z předchozího zápasu. Do druhého setu stavím první partu (Duškovou, Horákovou, Vernerovou, Hylákovou, Janeckou, Ropkovou), volejbal se zlepšil, ale opět chyby v koncovce setu českotřebovské kadetky porážejí 19:25. Do třetího setu, jde hrát opět druhá parta dívek (Neumannová, Jebousková, Klementová, Kaplanová, Horáková                      a Vernerová),  ale chyby na míči, v obranném postavení neumožňují vyhrát set.     Prohráváme set 16:25     a celý druhý zápas 0:3.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Lucie Neumannová, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Sára Horáková, Martina Klementová, Karolína Kolářová, Pája Jebousková, Anna Kaplanová, dále Eliška Ropková a Adéla Janecká z Dolního Újezdu.