6. 1. 2024 VOLEJBAL KADETI, 4. KOLO PŘEBORU PCE, VYS A HK KRAJE.

První zápas v Novém roce odehráli naši kadeti v domácím prostřední. Soupeři jim byli kluci z Třebechovic a Jihlavy. K dispozici byli všichni zdraví kluci. Pepa Bureš, Honza Vávra a Sam Svojanovský byli pro dnešní zápas zraněni. Matěj Štantejský chyběl kvůli viróze. V prvním zápase se kluci utkali s družstvem Třebechovic, s kterým se utkávají poměrně často v krajském přeboru a Českém poháru. Dnes jsem pro první set zvolil sestavu-M. Homoláč náhra, K. Sixta, účko, J. Kalas a T. Kalousek smeč a L. Dašek a Š. Hübl střed. Do druhého setu šel na smeč K. Klimek, na účko L. Halva. Ať byla sestava různá, kluci předvedli bojovný, organizovaný výkon, se slušným příjmem, blokem a útokem středem. Chyby, které se při hře objevili, se kluci snažili hned v dalších výměnách napravit. V druhém zápase s Jihlavou byl výkon skoro bezchybný. Kluci si hru užívali. V prvním setu se blýskl kvalitním podáním T. Kalousek, který dal snad 20 bodů v jedné řadě. Dnes zápasy odehráli: M. Homoláč, L. Halva, K. Sixta, L. Dašek, Š. Hübl, K. Klimek, J. Kalas a T. Kalousek.

Č. Třebová: Jihlava a Třebechovice 3:0

M. Kadlec