2. 11. 2019 VOLEJBAL KADETEK, 1. LIGA, KP BRNO B.

Je sobota 2. 11. 2019 hostíme poslední družstvo 1. ligy KKY- sk. E, družstvo Králova Pole Brno “B“. K dispozici máme všechny hráčky. Představa byla taková, že se budu snažit střídat tak, aby českotřebovské dívky množstvím vlastních chyb nenastartovaly družstvo soupeře.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová– VK Královo Pole Brno B   3 : 0                            25 : 18, 25 : 16, 25 : 18,  zápas trval 64 minut.

V prvním setu nechávám hrát Duškovou, Horákovou, Vernerovou, Hylákovou, Janeckou a Ropkovou. Za stavu 14:9 střídáme Jebouskovu a Klementovou. Vyhráváme první set 25:18. Do druhého setu nastupuje Horáková, Neumannová, Janecká, Kaplanová, Vernerová, Jebousková, vyhráváme 25:16. Do třetího setu nastupují Dušková, Klementová, Hyláková, Ropková, Vernerová, Horáková, vyhráváme třetí set 25:18, celkově 3:0.

. TJ Sokol Geodézie Česká Třebová– VK Královo Pole Brno B   3 : 0                            25 : 17, 27 : 25, 25 : 20,  zápas trval 74 minut.

Nástup do druhého zápasu je dobrý, od začátku prvního setu vedeme o 4 míče, které navýšíme a úspěšně vyhráváme první set 25:17. První set hrály Neumannová, Horáková, Janecká, Kapalanová, Jebousková a Vernerová. Do druhého setu nastupují hráčky Dušková, Klementová, Hyláková, Ropková, Vernerová a Kaplanová. Od začátku setu prohráváme, nedaří se dotáhnout několika bodový náskok. Stále věřím, že se to podaří, nechci střídat. Za stavu 14:18, již musím střádat. Na hřiště jde Janecká (Klementové), Jebousková (Ropkové) a Horáková za (Kaplanovou). On se totiž soupeř jednoznačně zlepšil a pořádně českotřebovským dívkám zatápěl. Nakonec se po obrovské bitvě daří domácím dívkám vyhrát 27:25. Na takového rozehraného soupeře musíme postavit ty dívky, kterým to dneska „šlape“. Takže na hřišti jsou Horáková, Neumannová, Janecká, Hyláková,  Jebousková  a Vernerová. Průběh setu 3:10, 3:12!! 9:13, 13:14,17:18, 23:20. Dívkám se daří se zvýšit úsilí a bojovnost a po obrovské volejbalové bitvě, vyhráváme třetí set 25:20, celý zápas 3:0.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Sára Horáková, Karolína Kolářová, Anna Kaplanová, Pavlína  Jebousková, Lucie Neumannová, Martina Klementová, dále Eliška Ropková a Adéla Janecká z Dolního Újezdu.                   Zapsal, Hanzelka Rostislav