26. 9. 2020, VOLEJBAL STARŠÍ ŽÁKYNĚ. PŘEBOR OLOMOUCKÉHO KRAJE: ČT-KOJETÍN.

Třetí soutěží, kterou bude naše družstvo v letošní sezóně hrát, je Krajský přebor kadetek Olomouckého kraje. Soutěž jsme přihlásili z několika důvodů – chceme hrát proti starším soupeřkám, chceme hrát proti soupeřkám z jiného kraje a chceme mít soutěž, kde dostanou všechny hráčky velký herní prostor a můžeme si zde vyzkoušet nově natrénované věci.

Prvními soupeřkami nám v domácním prostředí byly soupeřky z Kojetína. Na první pohled starší soupeřky nám už při rozcvičení ukázaly velkou razanci v útoku. Průběh obou zápasů pak byl podobný. Velká bojovnost na obou stranách, pěkné a dlouhé výměny. Prohráváme dvakrát 1:3, ale zápasy nám přinesly přesně to, co jsme si přáli.:-) I za cenu chyb zkoušíme nové hráčky a nové věci.:-) Neznamená to ale, že v této soutěži nechceme vyhrávat, to chceme vždycky! Tak třeba příště.:-)

tr. M.Matoušek, R.Benešová

Kadeti a kadetky