28. 9. 2019 VOLEJBAL KADETEK , Č. TŘEBOVÁ-POLIČKA, 1. LIGA.

V sobotu 28. 9. 2019 hostíme v soutěži 1. ligy kadetek družstvo Poličky.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Spartak Polička    2 : 3               25 : 8, 23 : 25, 21 : 25, 25 : 11, 13 : 15,  zápas trval 1 hodina  48 minut.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Spartak Polička    3 : 2               25 : 17, 23 : 25, 14 : 25, 20 : 25, 15 : 13,  zápas trval 2 hodiny.

Průběh druhého zápasu je v podstatě stejný prvního zápasu. Jeden set vyhrávají českotřebovské dívky, další set dívky z Poličky. Rozhoduje pátý set, kde točíme stranu za stavu 8:6. Soupeři se daří srovnat stav na 12:12, dále hrajeme na 14:13. Konečně se daří, dohrát českotřebovským dívkám koncovku pátého setu. Vyhráváme 3:2.

Polička nehrála vůbec špatně, dívky o sobě vědí, umí se v obraně postavit a nedělají chyby!!

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Lucie Neumannová, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Sára Horáková, Martina Klementová, Pavlína Jebousková, Karolína Kolářová, dále Eliška Ropková a Adéla Janecká z Dolního Újezdu. Nemocná byla Anna Kaplanová.