14. 2. 2016 KTI ŠLAPANICE KP JHM KRAJE

14. 2. 2016 volejbalový turnaj kadetů-přebor JHM kraje-4. KOLO.

Dne 14. 2. 2016 jsme odjížděli do Šlapanice ke 4. kolu přeboru Jihomoravského kraje. Soupeři nám bylo družstvo Brna, Šlapanic a Vyškova. Dnešního turnaje se účastnili : Kadlec, Hubáček, Pejchal, Šplíchal, Lukáš, Renčín, Kohoutek a Koudelný-Skřivánek je dlouhodobě zraněný.

V prvním zápase jsme narazili na Vyškova, které jsme v prvním setu jasně přehráli. Do druhého setu Vyškov prostřídal hráče a ve zbývajících dvou setech naše družstvo těsně přehrál . V druhém zápase nás čekalo družstvo Volejbalu Brno. To dnes nepředvádělo nějaké oslnivé výkony, ale na naše špatně hrající družstvo to stačilo. Především se nám nedařila mezihra a také v bojovnosti jsme zaostávali. Do třetího zápasu jsme nastoupili proti domácím Šlapanicím. Hra se zlepšila, ale na dnes výborně hrající domácí družstvo to nestačilo. A tak na dnešním turnaji jsme obsadili 4. místo.

Kluky za dnešní výkon musím pochválit. Kvalita hry jde nahoru, všichni předvedli bojovný a kvalitní výkon. Dařila se nám hra středem sítě, útok z kůlu u obrana v poli. Na čem musíme zapracovat je mezihra, která není ještě ideální.

Za oddíl volejbalu Č. Třebová Michal Kadlec

Kadeti a kadetky