21. 8. 2021, VOLEJBAL, KADETKY NA TURNAJI V PÍSEČNÉ.

O prázdninách v sobotu 14. 8. 2021 nastupujeme na soustředění do Říček v Orlických horách, kde odpoledne se připravujeme na nedělní pouťový turnaj v Písečné u Žamberka. V právě probíhajících prázdninách dívky pro svoji fyzickou přípravu moc neučinily a i jejich volejbalové dovednosti jdou mizivé.

Základní skupina  A.

TJ Sokol Česká Třebová – Moravská Třebová, směs hráčů a hráček    2 : 0  25:19, 25:15

První hraný zápas po dlouhé době. Děláme spoustu chyb, což je normální i tak vyhráváme celkem bez problémů.

TJ Sokol Česká Třebová –  TJ Sokol Písečná     1 : 1  25:15, 22:25

Družstvo splácané z několika oddílů, ale s  pochopením, protože jsou pořadatelé a chtějí si také zahrát.  Nechci shazovat úroveň družstva,  technicky pochopitelně  horší, ale úžasně bojují o každý míč. První set vyhráváme docela snadno, ale ve druhém setu dívky povolily, protože bylo obrovské teplo a soupeř toho využil.

TJ Sokol Česká Třebová – TJ Nový Jičín A parta kluků                0 : 2  13:25, 17:25

Zde to je  horší, protože hrajeme proti 14 - 15 letým klukům a na ženské síti a to je skoro nesmysl. Takže dispozice kluků jsou jednoznačně jinde. Dívky nenechají odehrát míče, protože jsou jednoznačně blokem za síti a dívkám sahají na smečované míče. Trenér chlapců N. Jičína  byl seriozní a svůj postup do čtyřky nejlepších vzdal.  Postupujeme do skupiny   o 1. - 4. místo.

Skupina o 1. - 4. místo

TJ Sokol Česká Třebová  A –  TJ Sokol Česká Třebová  B            2 : 0  25:14, 25:16

Hrajeme s družstvem našich starších žákyň , nějaké hodnocené obou družstev je zbytečné. Vyhráváme 2:0.

TJ Sokol Česká Třebová – TJ Sokol Letohrad.                         2 : 0  26:24, 25:16

Na tento zápas jdou děvčata řádně nabuzená, chtějí vyhrát turnaj. První set je bitva o každý míč v koncovce setu máme více štěstí a vyhráváme 26:24. Hrajeme v obrovském horku a každému ubývá sil. Druhý set je již jednoznačnou záležitostí českotřebovských dívek. Vyhráváme 2:0.

Českotřebovské kadetky vyhrávají  volejbalový Pouťový turnaj  žen v Písečné.

Naše St. Žky končí na 4. místě.

Pod vedením J. Valtra a R. Hanzelky hrála a střídala: Beranová, Horáková, Hyláková, Kaplanová, Neumannová, Řeháková, Valterová.

Zapsal Hanzelka

Kadeti a kadetky