9. 9. 2023 VOLEJBAL, KADETI KVALIFIKACE PŘEBOR PCE, VYS, HK A OL KRAJE.

V sobotu 9.9.2023 začala družstvu kadetů sezóna, a to kvalifikací přeboru Pardubického, Královehradeckého, Olomouckého kraje a kraje Vysočina. Družstvo kluků oproti loňsku výrazně omladilo a bylo doplněno staršími žáky. V loňském ročníku jsme se stali v této soutěži přeborníky, letos máme za cíl lepšit se zápas od zápasu, sehrávat se a předvádět bojovné výkony. I s těmito předsevzetími jsme šli do dnešního turnaje. A kluci vše splnili. Hra je samozřejmě plná nevynucených a zbytečných chyb a dnes kluci pokazili i dost podání, ale byla tam bojovnost a zápal pro hru. Před turnajem byl pro tuto sezónu zvolen kapitánem družstva Tomáš Kalousek. Dnes kluci porazili Litomyšl, Letohrad a prohráli s Chocní. Všichni hráči se pravidelně střídali, mimo K. Sixty, T. Kalouska a Š. Hübla. Dnes zápasy odehráli: T. Kalousek, Š. Hübl, K. Sixta, J. Vávra, M. Homoláč, J. Bureš, J. Kalas, K. Klimek a M.Štantejský.

M. Kadlec

Kadeti a kadetky