7. 3. 2020 VOLEJBAL KADETKY A, 1. LIGA Č. TŘEBOVÁ-F.-MÍSTEK.

Je sobota 7. 3. 2020, poslední sobotní hrací den 1. ligy kadetek. Poslední kolo by se mělo hrát v neděli 15. 3. 2020 v Novém Jičíně. Hostíme družstvo TJ Sokol Frýdek Místek, které kráčí do kvalifikace o extraligu kadetek s jedinou porážkou od družstva Sokol Brno I. K dispozici máme 9, dívek. Nahrávat dnes musí, A. Dušková, která nahrazuje L. Neumannovou, která je nemocná. Místo A. Duškové, jde na Libero K. Kolářová.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Sokol Frýdek Místek   0 : 3

17 : 25, 26 : 28, 20 : 25, zápas trval 74 minut.

Již od začátku prvního setu, je vidět obrovský respekt českotřebovských dívek ze soupeře, kterého se po celý první set, nebyly schopné zbavit. Prohráváme 17 : 25. Druhý set, je zcela    jiný “ šálek kávy“.  Českotřebovské dívky začaly bojovat, a nastala krásná volejbalová bitva   o každý míč. Hrajeme dobře a průběžně vedeme o 1 až 2 míče. V koncovce setu vedeme      23 : 18, stačí uhrát 2 body a může se změnit i hra českotřebovských dívek. Ve třetím setu pokračuje boj o každý míč do stavu 15 : 15, potom soupeř utíká na 17 : 20. Ještě se to dá hrát, ale nejsme schopné tvrdě zaútočit a tlačit soupeře do chyb. Míče, které pouze přehráváme soupeř „čape „ a „máme to zpět na hlavě“. Prohráváme 20 : 25. Musím pochválit českotřebovské dívky za předvedený výkon, protože se snažily bojovat o co nejlepší výsledek.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – TJ Sokol Frýdek Místek    1 : 3

23 : 25, 25 : 14, 15 : 25, 21 : 25, zápas trval 91 minut.

Nástup do druhého zápasu máme skvělý, průběh prvního setu, 14 : 15, 23 : 23, ale opět kazíme  koncovku 1. setu. Ve druhém setu tlačíme soupeře do chyb servisem, daří se i na smeči, vyhráváme 25 : 14. Ve třetím setu se hraje vyrovnaný stav do stavu 11 :13, potom českotřebovské dívky odpadají a prohrávají 15 : 25. Průběh posledního setu, byl velice vyrovnaný, 12 : 14, 19 : 21. Za stavu 20 : 22, se ještě dalo hrát, ale kazíme 3 servisy za sebou. Prohráváme 21 : 25, celkem 1 : 3.

Soupeř zde měl k dispozici 13 hráček, takže do druhého zápasu nastoupila druhá parta. Když druhé partě teklo do „bot“, trenérka vystřídala dívky z první party.

Pod vedením R. Hanzelky hrála a střídala, Adéla Dušková, Nikola Hyláková, Kristýna Vernerová, Pavlína Jebousková , Karolína Kolářová, Sára Horáková, Anna Kaplanová, dále Eliška Ropková a Adéla Janecká z Dolního Újezdu.