19. 2. 2017 KTI VYŠKOV KP JHM KRAJE

19. 2. 2017 VYŠKOV, 3. KOLO PŘEBORU KADETŮ JHM KRAJE.

V neděli družstvo kadetů zajíždělo ke svému dalšímu turnaji v Jihomoravském kraji. Tentokrát turnaj pořádal Volejbal Vyškov.  V první zápase narazilo naše družstvo na družstvo ze Šlapanic a bylo to velmi dramatické utkání se šťastným koncem pro naše hráče. První set byl po dlouhé cestě ospalý, ale pak se kluci postupně rozehráli a o výsledku musel rozhodovat zkrácený se, Ten jsme měli plně pod kontrolou. Hned po tomto dlouhém zápasu jsme nastoupili proti domácímu Vyškovu, s kterým jsme letos ještě neprohráli. První set byl v útlumu, asi kluci podvědomě odpočívali po vítězství nad Šlapanicemi. V druhém setu už naše družstvo dominovalo a průběh setu kontroloval. Náskok nebyl velký, ale dařilo se ztrátovat. Bohužel koncovka se nám nepodařila. V útoku nás soupeř párkrát ubránil a dokázal v dramatické koncovce zvítězit. V posledním zápase jsme lehce přehráli družstvo Bučovic. Bohužel v posledním zápase turnaje domácí Vyškov prohrál 2:1 se Šlapanicemi, opět ve velkém dramatu a tak kluci zůstávají ve skupině B. Opět byla na naší hře vidět lepší souhra, úseky s kupením chyb se zkracují. Všichni kluci podali své nadprůměrné výkony. Oceňuji velkou bojovnost a soustředění, což někdy vedlo k mírné zbrklosti, ale za odehrané zápasy o víkendu kluci zaslouží velkou pochvalu, ať oba smečaři, tak Viktor na nahrávce, oba středoví hráči, ale hlavně mne překvapil po oba dny zodpovědnou hrou Radim. Českou Třebovou a Sokol reprezentovali Skřivánek, Pejchal, Hubáček, Kohoutek, Šplíchal a Kadlec.