16. 10. 2016 KTI LETOVICE KP JHM KRAJE

16. 10. 2016 KADETI – LETOVICE KVALIFIKACE O KP JHM KRAJE.

V neděli jsme se zúčastnili kvalifikace krajského přeboru kadetů Jihomoravského kraje. Do letošního ročníku se přihlásilo 8 družstev. My a Kojetín z jiného kraje. Jinak Sokol Brno, Bučovice, Vyškov, Šlapanice, Drásov a Letovice. Soutěž hrajeme z důvodu získání herních zkušeností a také z důvodu, že v Pardubickém kraji soutěž pro kadety není. V kvalifikační skupině jsme se utkali se Sokolem Brno-kluci, kteří trénují hlavně beach, výborně připraveni,  kvalitně zvládnutá technika, soupeř nám nedal šanci, a vlastně nikomu z naší skupiny. Druhý zápas hrajeme s domácími. A to už je jiný zápas. Kluci bojují, přestávají kazit a oba sety prohrávají tím nejtěsnějším rozdílem. V posledním zápase hrajeme s Vyškovem a ten kluci zvládají na výbornou. Hrají pestře, obětavě, bojovně a soustředěně, což se nám vždy nedařilo. Toto vítězství nás posunuje do barážového zápasu o možnost hrát kvalitnější skupinu v 1. kole KP přeboru. Hrajeme e Šlapanicemi, které dobře známe. Na hráčích je znát lehká únava a tak začínají chybovat. Druhá půlka druhého setu byla z naší strany už vysloveně slabší, škoda. Ale celkový dojem z turnaje je velice pozitivní. Kluci odehráli kvalitní zápasy s velkou bojovností a nasazením. Za Českou Třebovou nastoupili Kadlec, Skřivánek, Pejchal, Hubáček, Kohoutek a Šplíchal.

Výsledky : ČT-Brno 0:2, Letovice 0:2, Vyškov 2:0, Šlapanice 0:2.

Michal Kadlec

Kadeti a kadetky