26. 10. 2019 VOLEJBAL KADETKY B-2 VÍTĚZSTVÍ V OLOMOUCI.

V sobotu 26. 10. 2019 se hrálo další kolo KP kadetek v Olomouckém kraji. Náš „B“ tým se tentokrát utkal s družstvem Olomouce „C“. Naše holky v prvních dvou setech zahrály výborně a rychle vedly 2:0. Ve 3. setu se nám nedařilo podání a odešel příjem. Stav 2:1. Ve 4 setu holky bojovaly, ale soupeř dělal méně chyb a srovnal stav na 2:2. Hrajeme tiebreak…bojovnost, nebojácnost a skvělý útok… vyhráváme 15:5. Výborně!

Druhý zápas začal z naší strany špatně. Kupíme chyby na příjmu a na podání. Prohráváme 18: 10. Bereme si oddechový čas a nastává zvrat. Série úspěšných servisů a útoků nás vrací do hry A vyhráváme v koncovce 26:24. Zbývající 2 sety už jsou jasně naší záležitostí a vyhráváme 25:17 a 25:12. V čem jsme soupeře přehráli? Servis, skvělá hra středem, hra v poli a bojovnost!!

Děkuji za skvělý výkon všem holkám!

Hrály: Anička K, Marťa Š., Terka P, Terča D., Barča Š., Denča R., Klára V., Natka Ř.