5. 11. 2016 KKY ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 1.LIGA

5. 11. 2016 KADETKY 1.LIGA ŽĎÁR NAD SÁZAVOU-Č. TŘEBOVÁ.

V sobotu 5. 11. 2016 naše kadetky jely k dalšímu kolu ligy do Žďáru nad Sázavou. Cesta rychle utíkala, a tak jsme u haly byly dříve než některé soupeřky.

První set prvního zápasu jsme nezačaly vůbec dobře. Nedařilo se nám na příjmu, a pokud jsme příjem zvedly, úplně zbytečně jsme zkazily míč na saku. 5 uhraných bodů hovoří za vše. Snaha byla veliká, ale nestačila. Druhý a třetí set byl z naší strany mnohem lepší. Holky zvedly hlavy a začaly bojovat. Hrál se úplně jiný volejbal než v prvním setu.

Druhý zápas jsme odehrály stejně jako poslední 2 sety prvního zápasu.   Chvíli držíme krok se soupeřkami a pak děláme zbytečné chyby. Ale i přes výsledek se naše mezihra lepší.

Česká Třebová – Žďár nad Sázavou 0:3, 0:3

Hrály: Monča Nerudová, Terka Kašparová, Anet Verešpejová, Sára Šmídová, Valča Bicanová, Áďa Dušková, Eliška Pešková, Kíťa Vernerová

Kadeti a kadetky