27.4. - 28. 4. 2024 VOLEJBAL, KVALIFIKACE U18 DÍVEK O 2.LIGU.

O proběhlém víkendu jsme pořádali kvalifikaci o 2.ligu dívek U18 (roč.nar.2007 a mladší) za účasti domácího družstva, SK Slávie Praha, Staré město-Náchod a Valašského Meziříčí. Pro naše holky to byla další možnost sehrát kvalitní zápasy. Soupeři byli nad síly našeho družstva, ale vyrovnaný zápas odehrály holky s Náchodem, i když prohráli 1:3, rovněž tak prohra s SK Slávie v poměru 1:3 byla po kvalitním výkonu. Nejlepší výkon a krásný volejbal holky předvedly v prvním setu proti V. Meziříčí, kdy prohrály 26:28. Bohužel se za tohoto stavu zranila naše střední hráčka, takže v dalších setech jsme měli kombinovanou sestavu, ale holky bojovaly, ale kvalita byla na straně soupeře. Prohra 0:3. Hrály: Brusenbauchová N., Cetkovská K., Kaplanová A., Kovářová H., Paukertová T., Valdová S., Šindelářová B., Škarková N., Štechová V. Družstvo vedla G. Boháčková, A. Felgr, organizace M. Denár, Z. Rejman, L. Balcar.

M. Kadlec

Kadeti a kadetky