20. - 21. 5. 2023 VOLEJBAL, KADETKY ZMRZLINOVÝ TURNAJ LUPENICE.

O víkendu 20. - 21.5. jsme se zúčastnily 26. ročníku Zmrzlinového turnaje v Lupenici, a to v kategorii dorostenek.

Už od začátku nám bylo jasné, že pokud se mezi 15 družstvy této kategorie budeme chtít umístit na předních příčkách, budeme ze sebe muset vydat maximum.

Celý víkend nám počasí přálo. Bylo teplo, téměř jasno a nespadla ani kapka, což jsme ocenily především v noci tradičně strávené ve stanech.

Po 1. dnu, kdy jsme odehrály 4 zápasy v základní skupině jsme postoupily z 1. místa do finálové skupiny o 1. - 3. místo, z čehož jsme všechny měly obrovskou radost. Zároveň jsme však věděly, že se ve finále utkáme se zkušenými juniorskými týmy, což byla velká výzva pro všechny z nás.

První finálový zápas na nás sice zapůsobila mírná nervozita ze starších soupeřek, ale přesto jsme se za náš výkon nemusely stydět. Naopak jsme získaly cenné zkušenosti, které jistě využijeme v příští sezóně. Druhý zápas jsme již hrály o poznání sebevědoměji, a i když jsme nakonec opět nezvítězily, za předvedený výkon jsme se nestyděly. Prohrály jsme velice těsně, konkrétně o 2 bodíky v tiebreaku, které nás ve výsledku připravily o 2. místo na turnaji.

Celkově jsme tedy z 15 juniorských a kadetských týmů skončily na krásném 3. místě a odvážíme si nejen medaile, diplom a sladkou odměnu, ale i super zážitky, spálená ramena a inspiraci pro další tréninky.

Hrály a střídaly:

K. Valterová, Z. Havránková, H. Kovářová, B. Šindelářová, E. Polášková, A. Kaplanová, B. Očenášová, L. Diblíková a T. Potterová

Trenéři: pan Honza a pan Standa

Kadeti a kadetky