13.3.2022, VOLEJBAL KADETKY A, 1. LIGA Č. TŘEBOVÁ, STARÁ BĚLÁ.

V neděli  13. 3. 2022 od 11 hodin hraje družstvo KKY  TJ Skol Geodézie Česká Třebová další kola nástavby soutěže 1. ligy kadetek. Hostíme družstvo TJ Sokol Ostrava - Stará Bělá.

Problémy máme s účastí hráček, protože máme zraněnou Valterovou, nemocná dlouhodobě je Řeháková, na lyžák odjela Havránková. K dispozici máme Neumannovou, Jebouskovou, Hylákovou, Kaplanovou, letohradskou Macháčkovou a Beranovou.

TJ Sokol Česká Třebová  – TJ Sokol Ostrava – Stará Bělá  3 : 1  25:23,25:23,23:25,25:22

TJ Sokol Česká Třebová  – TJ Sokol Ostrava – Stará Bělá 3 : 0  25:23,25:21,25:19

První set kopíruje průběh prvního zápasu, ale soupeř se zlepšil na přihrávce a dělá nám obrovské problémy. Představte si, proráváme 1:15 a holky začínají makat stav, 3:17, 7:19, 12:21, 15:22, 24:23, no to byl neskutečný bodový maraton. Vyhráváme 25:23. Druhý set zpočátku podobný prvnímu setu, prohráváme 6 :12, ale pomalu stahujeme bodový náskok soupeře a opět v koncovce vyhráváme 25:21. Třetí set je pro českotřebovské dívky nejsnadnější, od začátku setu vedou           a s přehledem vyhrávají 25:21, celý zápas

Chci poděkovat všem dívkám za herně velice slušný volejbal v soutěži 1. ligy kadetek a co bylo podstatné, udržení  ligy kadetek v České Třebové.

Hrála a střídala: L, Neumannová,  P. Jebousková,  Adéla Kaplanová,  Anna Kaplanová, Nikola Hyláková,  Viktorie Macháčková,  Hana Kovářová