22. 10. 2016 KKY LANŠKROUN 1.LIGA

22. 10. 2016 KADETKY LANŠKROUN-Č.TŘEBOVÁ.

V sobotu 22. 10. 2016 nás čekalo další kolo ligy kadetek, tentokrát na palubovce v Lanškrouně. I toto kolo nastoupil náš tým v mlaďounkém složení. A jak se nám dařilo?

První set prvního zápasu nás potrápila nervozita a nejistota na hřišti. Ale s odehranými míči se lepšila i naše hra. Holky se snažily a bojovaly o každý míč. Druhý a třetí set byl mnohem  „koukatelnější“, soupeřky se prostřídaly a naše holky zvedly hlavy.

Druhý zápas nastoupil ale tým z prvního setu. Tichý, nejistý. První dva sety nás potrápil příjem. Až ve třetím setu holky na hřišti ukázaly, co umí.

Předvedená hra byla mnohem, ale mnohem lepší než v Brně. Holky jsou mlaďounké a času na „velký“ volejbal mají ještě hodně, ale už teď je vidět, že se neztratí J

VK Lanškroun – TJ Sokol Geodézie Česká Třebová  3:0 a 3:0

Hrály: Anet Verešpejová, Sára Šmídová, Valča Bicanová, Lucka Blažková, Ema Kráčalová, Eliška Pešková, Nikča Hyláková, Áďa Dušková, Kíťa Vernerová, Elča Balážová, Marťa Broulíková, Barča Doležalová

Kadeti a kadetky