9. 2. 2019 VOLEJBAL KADETŮ, 3. KOLO ČP ČR KADETŮ, SVITAVY.

V rámci našich jarních prázdnin pořádal volejbalový oddíl ze Svitav 3.kolo ČP. Toto kolo bylo již posledním kolem před samotným finálem, které se bude konat 9.3.-10.3.2019, kde se potká všech 12 družstev z celé republiky. Tentokrát naším úkolem bylo udržet si skupinu A. Do prvního zápasu jsme vstoupili ve velké pohodě, bohužel nás již v druhém setu pohoda opustila. Hra byla plná chyb a já měla pocit, že na hřišti je 6 sólistů. Před posledním zápasem s družstvem Lanškrouna bylo klukům řečeno, že pokud chtějí kluci hrát finále ve skupině A, musí začít hrát jako tým a důsledně plnit herní činnosti, tak jak je mají natrénovány.  Kluci mou radu poslechli a vítězně si poradili s naším velkým rivalem.

Svitavy - Česká Třebová                           2:1 (-18,18,11)

Česká Třebová - Slavia HK                     0:2 (-18,-14)

Lvi Praha - Česká Třebová                       2:0 (18,17)

Česká Třebová – Kojetín                          0:2 (-18,-22)

TJ Lanškroun -  Česká Třebová                 0:2 (-21,-17)

Kluci a jejich rodiče vzali zodpovědně účast na tomto kole i v době prázdnin, za což jim děkuji.

Hráli: Bělka, Hurt, Jireček, Koudelný, Lukáš, Skřivánek, Sýkora a Šumbera

Markéta Bělková