18. 9. 2016 KTI Č.TŘEBOVÁ KP2

18. 9. 2016 KADETI V KP2-V. MÝTO.

V neděli 18. 9. 2016 jsme první domácí zápas v soutěži mužů proti družstvu Vysokého Mýta. Po dlouhé době se na volejbalové kurty Na Skálu vrátil mužský volejbal (i když soutěž hrají věkem kadeti). Naposledy hrálo družstvo mužů 2. ligu, ale to je již více jak 7 let zpět, a bylo to v době, kdy odešla část volejbalové základny do jiné jednoty.  Do prvního zápasu nastoupila sestava Kadlec, Hubáček, Šplíchal, Skřivánek, Pejchal a Lukáš. Družstvo V. Mýto působilo unaveným dojmem, což bylo způsobeno utkáním, které odehrálo v sobotu. Hra našeho družstva se zápas od zápasu lepší a tak hosté nemohli vypustit žádný míč. Už se ve hře objevují úseky, kdy skoro vůbec nechybujeme a se soupeřem držíme krok. Pak sice přijde šňůra chyb a o výsledku je rozhodnuto, ale hra se lepší. Dnes zápasu přihlíželo 5 diváků a volejbal se líbil. Do prvního zápasu a pak i do druhého nastoupili Kohoutek a Koudelný. Příští týden v sobotu hostíme družstvo Žamberka.

Č. Třebová-V. Mýto 0:3, 0:3.

Michal Kadlec

Kadeti a kadetky