26. 11. 2016 KKY SOKOL BRNO I 1. LIGA

26.11. 2016 1. LIGA KADETEK ČT – SOKOL BRNO I.

V sobotu 26. 11. 2016 nás čekalo po delší pauze dvojutkání na domácí palubovce. Soupeřkami kadetek v lize byl vedoucí tým soutěže Sokol Brno. Sokolky se specializují na beach a šestkový volejbal mají jako „doplňkovou“ soutěž.

Začínáme hrát první zápas a nevedeme si vůbec špatně. Přestože máme mladý tým, holky se nebojí a se soupeřkami drží krok. Na hřišti je vidět bojovnost, chuť hrát. Všechny 3 sety prohráváme, ale blížíme se k 20 bodům.

Čeká nás ligový mezizápas juniorek.

Do druhého zápasu nastupuje podobná sestava, ale obraz hry je úplně jiný. Některé hráčky na hřišti skoro nepoznávám. Veliká nejistota, ticho na hřišti…. První 2 sety jsou poměrně  rychlé. Až ve 3. setu je vidět zlepšení.

TJ Sokol Geodézie Česká Třebová – Sokol Brno                   0:3    a 0:3

Hrály: kapitánka Monča Nerudová, Sára Šmídová, Anet Verešpejová, Katka Paarová, Terka Kašparová, Anet Köhlerová, Linda Klimková, Terča Pešková, Natka Foldýnová, Míša Bečičková.

Jana Rejmanová

Kadeti a kadetky