14. 12. 2014 KADETKY LANŠKROUN KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje JUNIOREK  neděle 14.12.2014 Česká Třebová.

Sokol Geodézie Česká Třebová KKY – VK Lanškroun JKY   0:3      19:25, 18:25, 15:25

0:3          23:25, 20:25, 112:25

Družstvo soupeře patří věkem do kategorie kadetek, ale mají tam několik dívek starších.  Hrají ligu kadetek, takže zápasy v této soutěži je posouvají výkonnostně nahoru. Výkonnostní rozdíl dívek             z Lanškrouna, je jednoznačně patrný v jistotě hry.  Nejvíce to je znát v koncovkách setů, kde je  soupeř jistější a ač prohrává, s přehledem je schopen set vyhrát.                                                                      Druhý zápas, je z naši strany zahraný výborně, ale opět ač v koncovce 1. a 2. setu. vedeme, nejsme schopné dohrát koncovku setů do vítězného konce. Třetí set českotřebovské děvčata již „odpadla“.

Spokojenost s hrou českotřebovských dívek je částečná. Jsou chvíle, kdy hrají skvěle, ale přijde           i chvíle, že na co sáhnou tak pokazí. Zde stačí jedna banální chyba, která nastartuje sérii dalších.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                 Voleská Kristýna, Linda Klimková, Veselá Anna, Pešková Tereza, Nerudová Monika, Václavková Hana, Šplíchalová Veronika, Bělková Kristýna.