7. 1. 2018 KTI KOJETÍN ČP ČR

7. 1. 2018 ČP KADETŮ VE VOLEJBALE-KOJETÍN.

V neděli 7.ledna jsme opět jeli do  Kojetína na ČP kadetů. Bohužel bylo znát, že družstvo kadetů od 10.12.2017 nehrálo, pouze se někteří kluci zúčastnili  o vánočních svátcích kondičního soustředění. Pořadatel ponechal rozlosování z 2.kola a nás čekal opět 1. zápas s Bučovicemi. Plán na toto kolo je zapojit libero do hry. V zápase s Bučovicemi na liberu hrál Jarda Jireček, který na tomto postu hrává v juniorské lize, do dalších zápasů na post libera stavíme Pepu Hurta, který má premiéru na tomto postu.

První zápas: Č.Třebová - Bučovice   2:0(16,18)                                                            Postupně se probouzíme a  i přes velké množství chyb máme postupně v zápase herně navrch,  hra byla vyrovnaná. Vítězství je naše !!!

Druhý zápas: Znojmo - Č. Třebová   2:0(26,22)                                                      Velice vyrovnaný zápas, bylo vidět na klucích, jak moc by chtěli vyhrát. Bohužel z velké snahy se dělají i chyby a tak snad příště.

Třetí zápas: Kojetín - Č. Třebová      2:0(22,20)                                                         Opět do začátku setu nastoupili převážně hráči ve věku starších žáků, dáváme na blok Lukáše Skřivánka, kde úspěšně odehrál celý zápas. Opět se dařilo hrát vyrovnaný zápas, téměř celý set jsme vedli, jakmile se blížil konec setu, soupeř prostřídal za starší a zkušenější hráče a v koncovce jsme prohráli. Tak tomu bylo i v druhém setu.

Čtvrtý zápas Lanškroun - Č. Třebová  1:2 (-13,24,-9) V prvním setu je to jednoduchá hra a do hry pouštíme i Petra Blaško. I on měl možnost přidat do našeho vítězného setu pár bodů. Druhý set byl vyrovnaný a bohužel 4 chybná podání za sebou, nás srazila a my druhý set prohráli. Ve třetím setu již kluci udrželi nervy na uzdě a brali alespoň 2 body.

TJ Sokol Česká Třebová reprezentovali: Michal Bělka, Petr Blaško, Josef Hurt, Jan Kadlec, Ondřej Lukáš, Jaroslav Koudelný, Lukáš Skřivánek, Jan Šplíchal, Jaroslav Jireček. Družstvo podpořili i rodiče Ondry Lukáše a Jardy Jirečka.