14. 1. 2024 VOLEJBAL KADETI ČESKÝ POHÁR Č. TŘEBOVÁ.

Celý týden se družstvo potýkalo s nemocemi a absencemi. Ale kluci nakonec svoji účast na zápase vzali zodpovědně, takže trenéři mohli se sestavou „čarovat“.  M. Homoláč, jediný nahrávač v týmu, který laboroval s nachlazením, po odehrání opět padnul, ale vydržel! Zkoušeli jsme pro některé hráče různé posty, také jsme se snažili zapojit všechny hráče, což se úplně ne vždy povedlo. Ale universálnost hráčů se projevila v posledním zápase, kdy kluci porazili N. Bor a postoupili do skupiny B.
Č. T. - Třebechovice   2:0
Č. T. - Č. Lípa 0:2
Č. T. - N. Bor 2:1
Tím jsme postoupili do vyšší skupiny, kde nás čeká Rychnov n. K, Kralupy a Č. Lípa
Hráli: T. Kalousek, M. Štantejský, J. Kalas, K. Sixta, K. Klimek, S. Svojanovský, M. Homoláč, L. Dašek, O. Kyncl, L. Halva a Š. Hübl.

Z. Rejman a J. Fišar

Kadeti a kadetky