27. 11. 2021, VOLEJBAL KADETKY A, LANŠKROUN-Č. TŘEBOVÁ, 1.LIGA.

V pátek 26.11. 2021 řešíme situaci, která nastala v družstvu kadetek. V pátek odpoledne řešíme karanténu

4 dívek ze základu družstva kadetek. Volám do Lanškrouna, jaký máme problém a žádám o přeložení termínu zápasu na jiný termín, bohužel z jejich strany nepřipadá v úvahu. Volám vedoucího soutěže 1. ligy kadetek skupiny „F“, p. J. Šrittrovi, ale je to zbytečné, protože máme pouze dvě možnosti:

1. domluvit změnu termínu s pořadatelem – a to po telefonu s p. Tomíškou nepřipadalo v úvahu.

2. co nejdříve doručit vedoucímu soutěže 1. ligy KKY od hygieny, praktických lékařů potvrzení karantény dívek. Bohužel co nejdříve a je víkend a následují další pracovní dny, kdy si nejsem jistý, že by se podařilo potvrzení zajistit a zpětně obnovit nový termín.

VO TJ Lanškroun – TJ Sokol Česká Třebová    3 : 0           30:28, 25:19, 25:17

Již při příchodu do tělocvičny jsme zůstali v údivu stát, místo avizovaného mixu, je připraveno hrát proti nám 12 hráček a z toho 5 extraligových hráček.

To českotřebovské dívky tak naštvalo, že se hecují a překvapivě hrají výborně. Daří se někdy blokovat jejich nejlepší hráčku K. Vernerovou, která přišla z Č. Třebové do LA. Udržíme míč v poli a daří se i skládat míče na útoku. Celý set vedeme o 1 - 2 míče, bohužel koncovku nezvládáme, co nás stále tlačí v koncovkách jsou vlastní chyby a přehrávání míčů zadarmo, což se nesmí i v kategorii žákyň. Druhý set byl obdobný prvního, do koncovky opět vyrovnaný, ale opět naše špatná koncovka nám prohrává set. Ve třetím setu hrajeme vyrovnaně do stavu 13:13, ale potom vyrábíme vlastní chyby a prohráváme 0:3.. Ještě musím holky pochválit, protože se snažily, ač prohrály.

VO TJ Lanškroun – TJ Sokol Česká Třebová    3 : 0           25:16, 25:17, 25:13

Druhý zápas začal špatně, již tam nebylo to nasazení z prvního zápasu.  Snažil jsem se dívky vyhecovat, ale již tam nebyla vůle. Navíc kupíme chybu za chybou a to všechny hráčky bez rozdílu. Vidím, že je vše marné, holky nosí hlavy dolu, takže rezignují.