8. 10. 2016 KKY BRNO 1.LIGA

1. LIGA KADETEK VE VOLEJBALE Č. TŘEBOVÁ-SOKOL BRNO.

V dalším kole ligy kadetek ( 8. 10. 2016) nás los poslal k soupeřkám do Brna. Holky pravidelně hrají beach a ligu mají jako „doplňkovou“ soutěž. Mohlo by se zdát, že soupeř bude k poražení, ale opak je pravdou. Soupeřky mají naskákáno a naběháno na písku, a vše prodávají na palubovce.

My jsme tentokrát vyrazili s hodně mlaďounkým týmem – 3 starší žákyně a 5 mladších žákyň. Starší hráčky bojovaly v lize juniorek nebo odpočívají kvůli zranění. Každý uhraný bod byl pro nás úspěchem a velkou radostí na naší straně. Pro všechny mladší žákyně šlo o premiéru v této soutěži, starší žákyně hrají  tuto soutěž od začátku sezóny.

Do prvního zápasu vstupujeme s velkým respektem soupeřek a naší velikou nejistotou, možná až strachem. Dlouhých výměn moc není, ale bojovnost na naší straně stoupá. Do hodinky máme odehráno a po krátké pauze nastupujeme k druhému zápasu. Kromě druhého setu, kdy se nám nedařilo na příjmu, holky bojují a snaží se udržet balón ve hře. Škoda jen oba zápasy za zbytečně velký počet zkažených podání.  Z Brna si tak odvážíme 2 prohry.  Za snahu holky zaslouží pochvalu.  Příště se nám bude dařit určitě lépe.

Hrály: kapitánka Aneta Verešpejová, Sára Šmídová, Katka Paarová, Lucka Blažková, Ema Kráčalová,  Áďa Dušková, Eliška Pešková, Kíťa Vernerová

Rejmanová, Verner

Kadeti a kadetky