18. 2. 2017 HEJTMAN 2.KOLO

18. 2. 2017 PARDUBICE, 2. KOLO O POHÁR HEJTMANA.

V sobotu 18. 2. 2017 jsme vyrazili ke 2. kolu zimního poháru mužů o Pohár hejtmana Pardubického kraje. I tento druhý turnaj pořádalo družstvo TJ Pardubičky a kromě domácích nám byli soupeři družstvo Totální rozklad a Nasavrky. Sestava se oproti prvnímu turnaji trochu pozměnila. Jardu Koudelného a Jardu Jirečka, kteří tento víkend hrají Český pohár starších žáků, nahradili Radim Kohoutek a Láďa Skřivánek. Kluci odehrály 6 setů a určitě to byl pro ně prospěšný turnaj.

Podle toho, jak probíhal první turnaj, tak jsem očekával, že první zápas nebude z naší strany příliš kvalitní. Tentokrát, i když V. Pejchal a J. Šplíchal celý týden netrénovali z důvodu nemoci, tak první zápas nebyl z naší strany vůbec špatný. Se soupeřem jsme směle drželi krok, a nebát úseku hry, kdy jsme opět nakupili mnoho chyb, tak výkon nebyl špatný. Vlastně celý turnaj se odehrával v tomto duchu. Se soupeřem držíme výsledkově krok, než uděláme pár chyb, které soupeř hned potrestá. Byly k vidění dlouhé výměny, kdy jsme se úspěšně dokázali ubránit útokům soupeře. Opět byla na naší hře vidět lepší souhra. Všichni kluci podali své nadprůměrné výkony. Českou Třebovou a Sokol reprezentovali Skřivánek, Pejchal, Hubáček, Kohoutek, Šplíchal a Kadlec.

Michal Kadlec

Kadeti a kadetky