18. 10. 2014 KADETKY ŽICHLÍNEK KP PCE KRAJE

Krajský  přebor  Pardubického  kraje, KADETKY 18.10.2014 Žichlínek.

Sokol Žichlínek JKY  - Sokol Česká Třebová KKY       0:3          18:25, 19:25, 18:25

0:3          11:25, 24:26, 21:25

Je to první zápas soutěže kadetek Pce kraje. Hraje se společně jako soutěž juniorek, kde jsou 3. družstva KKY                      a 3. družstva JKY. Hodnotit se bude každá kategorie samostatně.                                                                                               Zde nemáme takový problém s hráčkami, protože věkem starší jsou Václavková, Šplíchalová a Dalecká. Spolu s družstvem žákyň postavíme slušné družstvo. Základ:  Blok, Dalecká, Václavková, smeč Veselá a Šplíchalová, nahrávačky Klimková a Foldynová.  Náhradnice, Voleská a Bečičková. Hrajeme v pohodě a bez problémů vyhráváme první zápas 3:0.                                                                                                                                                               Do druhého zápasu jdeme s jednou vbíhající nahrávačkou, a to Klimkovou (Foldynová má problém s kolenem, tak ji šetřím na nedělní zápas).   První set byl velice jednoduchý a dle toho se dívky připravily na druhý set. Pochopitelně špatně. Soupeř se chytil a začíná hrát lépe. Ač celý set prohráváme, daří se zvýšeným úsilím koncovku setu 26:24 vyhrát. Čekám, jak se průběh zápasu vyvine a když prohráváme  1:9,  beru oddechový čas  a tuto laxní přípravu jim hlasitě vyčítám. Dívky zaberou a bod po bodíku stahují náskok soupeře, až vyhrávají 15:11.  V pohodě dohráváme třetí set a vyhráváme 3:0.

Pod vedením Rostislava Hanzelky hrála a střídala:                                                                                 Voleská Kristýna, Linda Klimková, Foldynová Natálie, Veselá Anna, Bečičková Michaela, Václavková Hana, Šplíchalová Veronika, Dalecká Kateřina.