6. 10. 2018 KTI H. KRÁLOVÉ ČP ČR

6. 10. 2018 VOLEJBAL KADETŮ, ČESKÝ POHÁR H. KRÁLOVÉ.

Do Českého poháru kadetů se přihlásilo 12 družstev z různých koutů České republiky a pořadatel byl zvolen někde uprostřed Slávie Hradec Králové. Naše družstvo bylo nalosováno do skupiny s domácími HK, Ústí nad Labem a Havlíčkovým Brodem. V klasifikaci byla družstva rozdělena do 3 skupin. Z těchto 3 skupin měly být následně vytvořeny 2 skupiny A a B s postupovým klíčem 1. a 2. ze skupin do A skupiny a 3. a 4. ze skupin do skupiny B. Družstvo kadetů tvoříme jako nový tým z kluků, kteří ještě nehráli žádnou soutěž, z kluků kteří pomáhali v družstvu juniorů a z kluků, kteří hráli v loňském roce starší žáky. Což znamená, že v tomto složení spolu ještě nehráli. Do 1. zápasu kluci nastoupili se strachem či ještě napůl spící. Výsledkem byla prohra s družstvem HK 2:0. Následovala dvouhodinová pauza a pak již vyrovnaný zápas s Ústí nad Labem, plné kvalitní hry jak ze strany nás tak i soupeře. Výhra 2:1. Do 3.zápasu jsme vstupovali s úsilím vyhrát a dostat se pro další kolo do skupiny A. Nečekaně to pro nás byl jednoduchý zápas s výhrou 2:0.

HK- ČT  2:0 (12,18)

Ústí n/L – ČT 1:2 (-12,30,-9)

ČT – Havlíčkův Brod 2:0 (13,17)

V 1. Kole ČP nás čekají družstva Kojetín, HK, Rychnov n/K, Lanškroun a Svitavy