28. 1. 2023 VOLEJBAL, KADETKY 1.LIGA, PŘÍBRAM.

V sobotu 28.1. 2023 nás čekala dlouhá cesta do Příbrami, kde nás čekaly 2 zápasy. Prvním setem jsme se rozehřály a další 2 sety pro nás byly úspěšné. Přestaly jsme kazit míče. Bohužel ve čtvrtém setu jsme podcenily naše soupeřky a set prohrály. V tie breaku jsme si už mákly, a tak jsme první zápas vyhrály 3:2. Po dlouhé přestávce nás čekal ještě druhý zápas a tam už jsme vypadly z tempa. V prvním setu jsme byly ještě namotivovány a set jsme úspěšně vyhrály. V dalších třech setech už se projevila značná únava a motivace šla ke dnu. Zápas jsme prohrály 1:3. Ve výsledku jsme si odvezly nakonec z Příbrami jednu výhru.