4. 2. 2017 KTI PARDUBICE HEJTMAN PCE

4. 2. 2017 PARDUBICE, 1. KOLO O POHÁR HEJTMANA.

V sobotu jsme vyrazili k 1. kolu zimního poháru mužů o Pohár hejtmana Pardubického kraje. Do soutěže se přihlásila 4 družstva. Ta sehrají 2 základní kola a 3 nejlepší postoupí do finále Pardubického kraje. Turnaj pořádalo družstvo TJ Pardubičky a kromě domácích nám byli soupeři družstvo Totální rozklad a Nasavrky. Jelikož jsou hráči zranění a nemocní nebo dlouhodobě v zahraničí, měl jsem k dispozici 6 hráčů. Kluci odehráli 6 setů a určitě to byl pro ně prospěšný turnaj.

Na herním projevu bylo znát, že 2 hráči byli 14 dní nemocní a tak se výkon družstva lepšil zápas od zápasu. Nakonec jsem byl s výkonem družstva spokojen a kluky za předvedenou hru chválím. Dokážeme skoro celý set nechybovat a držet se soupeřem výsledkový kontakt, pak však přijde řada nevynucených chyb, ale bez těchto turnajů se to kluci nenaučí. Za Českou Třebovou nastoupili Kadlec, Jireček, Pejchal, Hubáček, Koudelný a Šplíchal.

Michal Kadlec

Kadeti a kadetky