23. 9. 2023 VOLEJBAL, KADETI, B SKUPINA MEZIKRAJSKÉHO PŘEBORU.

V sobotu 23.9.2023 odehráli kadeti B skupinu přeboru v Havlíčkově Brodě, kde jim za soupeře byli domácí a družstvo Hronova. V prvním zápase se naše družstvo utkalo s H. Brodem. Sety byly celkem vyrovnané, ale více chyb dělali naši kluci. Prohra 0:3 je možná trochu krutá, ale pravidelně střídáme jak nahrávače, tak smečaře. Věci, na kterých pracujeme intenzivně na tréninku, začínají kluci zlepšovat při zápase V druhém zápase se kluci utkali s Hronovem. Sety byly více vyrovnané, ale dva sety si kluci prohráli v koncovce sami. Musíme se začít více zaměřit na podání, jeho umístění. Kluky jsem po zápasech pochválil, od prvního zápasu s Litomyšlí jde výkon nahoru. Dnes pod vedením kapitána T. Kalouska hráli: J. Vávra, M. Homoláč, Š. Hübl, S. Svojanovský, J. Bureš, J. Kalas, K. Sixta.

H. Brod-Č. Třebová 3:0

Hronov-Č. Třebová 3:0