11. 3. 2023 VOLEJBAL, KADETKY 1. LIGA KOMETA PRAHA.

V sobotu 11.3. 2023 jsme se vydaly na poslední venkovní ligový zápas do Prahy. Opět se naše sestava skládala pouze ze šesti hráček. Vzhledem k prázdninové pauze od tréninků náš výkon nebyl nelepší. Soupeřky měly dobrý servis a náš příjem na to tentokrát nestačil. První zápas prohráváme 1:3. Dělaly jsme spoustu vlastních chyb z nepozornosti a nedařilo se nám úspěšně zaútočit.

Do druhého zápasu jsme nastoupily s lepší náladou i odhodláním. První set jsme ale opět vyhořely na příjmu. Druhý set jsme po těsné koncovce (26:28) prohrály. Celý zápas skončil prohrou 0:3. Výsledek dnešních zápasů a náš výkon nás nepotěšil.

Česká Třebová × SK Kometa Praha (1:3, 0:3)

Sestava: Šindelářová B., Polášková E., Kovářová H.,Očenášová B., Kaplanová A., Havránková Z.

Zapsala H. Kovářová

Kadeti a kadetky