3. 4. 2016 KTI CHOCEŇ KP PCE KRAJE

5. KOLO KP PCE KRAJE KADETŮ DNE 2. 4. 2016 V CHOCNI.

Dne 2. 4. 2016 zajíždělo družstvo kadetů k poslednímu kolu KP PCE kadetů do Chocně. Naše družstvo sehrálo první zápas s Chocní. První set jasně vyhráváme a vypadá to, že konečně družstvo Chocně porazíme. Bohužel v dalších setech kupíme chybu za chybou a tak domácí vítězí 3:1. V druhém zápase se utkáváme s družstvem Svitav (vítězem krajského přeboru), které se připravuje na kvalifikaci kadetů o extraligu. Po prvním setu, který je celkem vyrovnaný, v druhém setu Svitavy přehráváme. Málo chybujeme a hrajeme dobře. Poslední dva sety opět povolujeme v koncentraci a tak prohráváme opět 1:3. Poslední zápas hrajeme opět s Chocní. Jedná se o dohrávku zápasu z předešlého kola. Naši kluci bojují a předvádí výborný výkon a jasně vítězí 3:0. Za družstvo České Třebové nastoupili: Kadlec, Hubáček, Renčín, Skřivánek, Pejchal, Koudelný, Kohoutek a Šplíchal.